Nasz zespół


Andrzej Kosiński

Coach


Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz specjalista rynków finansowych [trader] z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Prowadzi szkolenia oraz doradztwo z zakresu obrotu i regulacji prawnych instrumentów pochodnych, zarządzania zespołem oraz budowania relacji z klientami.

Prywatnie, poza śledzeniem rynków finansowych pasjonuje się produkcją muzyki elektronicznej.


Marta Pyrzyńska

Specjalista ds. Relacji z Klientem


Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na każdym etapie sprzedaży.

Doskonała znajomość oferowanych usług, kreatywność i client-oriented attitude gwarantują najwyższą jakość.

Prywatnie, bardzo wysoki ceni dobrą powieść, dojrzałe chardonnay oraz kino europejskie.


Patrycja Gołębska

Coach


Profesjonalny trener z blisko 5 letnim doświadczeniem, na trwałe związana z sektorem prawniczym.

Prowadzi rozległe szkolenia, min.z „RODO - zagadnienia praktyczne i prawne”, „Ochrony Marki”, a także zagadnień związanych z własnością intelektualną.

Prywatnie, fanka aktywnego wypoczynku, w szczególności trekkingu i wspinaczki.


Agnieszka Nowosielska

Dyrektor Działu Prawnego


Radca prawny z 10 letnim doświadczeniem ze specjalizacją w prawie spółek handlowych, prawie autorskim, marketingu oraz własności intelektualnej - profesjonalny pełnomocnik EUIPO nr 76988.

Prowadzi najbardziej skomplikowane projekty związane z ochroną danych osobowych, przekształceniem podmiotów gospodarczych oraz posiada ekstensywne doświadczenie w prowadzeniu przed sądowych.

Prywatnie, pasjonatka morza i żeglarstwa z marzeniem by opłynąć świat.


Jakub Szukalski

Coach


Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Bankowej z kilkunastoletnim doświadczeniem w bankowości korporacyjnej.

Specjalizuje się w doradztwie oraz szkoleniach z zakresu zaawansowanych procesów sprzedażowych, zarządzaniem zespołem jak i również zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych, zwłaszcza w podmiotach z branży finansowej.

Prywatnie, posiadacz czarnego pasa karate, koneser whisky i zapalony podróżnik.


Tymoteusz Mądry

Coach


Prawnik, doktorant w Katedrze Postępowania Administracyjnego i Sądowo-Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizuje się w prawie administracyjnym, w szczególności w zagadnieniach związanych z prawem ochrony środowiska oraz gospodarką odpadami, a także regulacjach dotyczących zagospodarowania przestrzeni i prawem budowlanym.

Stały uczestnik konferencji naukowych i branżowych oraz autor licznych publikacji zarówno naukowych jak i popularnonaukowych dotyczących wskazanych wyżej obszarów tematycznych na łamach m.in. „Przeglądu Komunalnego”, czasopisma samorządowego „Wspólnota”, a także portali internetowych: „PortalKomunalny.pl” „Sozosfera.pl”, „Samorzad.pap.pl”

Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych i doradczych zarówno na rzecz jednostek samorządu terytorialnego i organów ochrony środowiska jak i przedsiębiorców prywatnych działających w wielu sektorach gospodarki m.in. deweloperów, podmiotów zajmujących się realizacją obiektów liniowych, przedsiębiorców działających w branży zagospodarowania odpadów.

Prywatnie, doświadczony triatlonista, pasjonat podróży i orientalnej kuchni

Top

Kontakt

LAWYER LINE Sp. z o.o.

ul. Działowa 16/55

61-747 Poznań

kancelaria@lawyerline.pl

+48 577 138 800