Rejestracja znaku towarowego, zastrzeżenie nazwy firmy, znaki towarowe - Lawyerline Sp.z. o.o.

Znaki towarowe

Chroń swoją markę!

Prawnicy z Lawyer Line zarejestrowali do tej pory łącznie 500 znaków towarowych, a ich skuteczność to 95 % pozytywnie załatwionych spraw. Jest to jeden z lepszych wyników nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej.

95 %
Skuteczność
500
Znaków
 • Rejestracja znaku towarowego w Lawyer Line jest prostsza niż myślisz!
  Szanujemy Twój czas i ograniczamy do minimum twoje zaangażowanie w sprawę.

  Zaufaj Naszym Prawnikom!


  Nasi Specjaliści proponują tylko takie rozwiązania, które są korzystne dla Ciebie w ujęciu całościowym,
  również pod kątem finansowym i podatkowym. Innymi słowy, zaproponujemy Tobie rozwiązania,
  które generują dla Ciebie jak najniższe koszty, również w zakresie kosztów naszych usług.

  od 949 zł / netto PL

  od 1949 zł / netto EU

 • Rejestracja znaku towarowego to najlepszy sposób na ochronę przed konkurencją.

  Chcesz skutecznie ochronić swoją markę przed konkurencją? A może wiesz już, że działa na rynku jakiś podmiot, który próbuje podszywać się pod twoją nazwę i logo? Rejestrując znak towarowy potwierdzasz fakt, że Twoja marka jest oficjalnie chroniona i dbasz o jej wiarygodność i dobre imię na rynku.

  Jak to działa?

  Weryfikacja Weryfikacja

  Zanim rozpoczniesz współpracę z nami, sprawdzimy czy oznaczenie, które masz zamiar chronić nadaje się do rejestracji, w tym czy nie istnieją bezwzględne podstawy wydania przez właściwy urząd decyzji odmownej.

  Rejestracja Rejestracja

  Twój znak towarowy przeszedł naszą wstępną weryfikację pozytywnie? Możesz zatem zlecić nam niezwłocznie procedurę jego rejestracji.

  / 01 / Przygotowujemy dokumentację zgłoszeniową: podanie o udzielenie prawa ochronnego na znak towarowy wraz z wykazem towarów i usług, w zakresie których Twój znak będzie chroniony.

  / 02 / Przygotowujemy dokumentację zgłoszeniową: podanie o udzielenie prawa ochronnego na znak towarowy wraz z wykazem towarów i usług, w zakresie których Twój znak będzie chroniony.

  / 03 / Informujemy o sposobie uiszczenia opłat urzędowych za zgłoszenie znaku towarowego, co niweluje możliwość popełnienia przez Ciebie jakiegokolwiek błędu przy wykonaniu przelewu.

  / 04 / Profesjonalny pełnomocnik z Lawyer Line podpisuje Twoje podanie i składa je do właściwego urzędu.

  Monitoring Monitoring

  Od dnia zlecenia nam realizacji rejestracji znaku towarowego do dnia otrzymania przez Ciebie dokumentów nie upłynie więcej niż 10 dni kalendarzowych!

  / 01 / Prowadzimy całe postępowanie przed właściwym urzędem, które średnio trwa około 6 – 7 miesięcy.

  / 02 / Prowadzimy korespondencję z właściwym urzędem w sprawie Twojego znaku.

  / 03 / Jesteś chroniony przed działaniem oszustów,`wysyłających do podmiotów zgłaszających znaki towarowe fałszywe faktury czy inne tego typu wezwania do zapłaty.

  / 04 / Informujemy Ciebie na bieżąco o stanie Twojej sprawy.

  / 05 / Przekazujemy pozytywną decyzję urzędu o udzieleniu prawa ochronnego na Twój znak towarowy; i informujemy Ciebie dokładnie o sposobie uiszczenia opłat urzędowych za 10 – letni okres ochrony znaku, dzięki czemu unikniesz jakichkolwiek pomyłek przy wykonywaniu przelewu.

  / 06 / Przypominamy o konieczności uiszczenia przez Ciebie opłat za ochronę znaku towarowego w przewidzianym ustawą terminie.

  / 07 / Informujemy Ciebie o dacie i sposobie złożenia wniosku o przedłużenie okresu ochrony Twojego znaku towarowego.

 • Przekaż sprawę w Nasze ręce!


  Monitoring znaku towarowego jest procesem czasochłonnym i wymagającym specjalistycznej wiedzy prawnej oraz doświadczenia związanego z rejestracją znaków towarowych. Prawnicy z Lawyer Line posiadają tego typu kwalifikacje, dlatego też zlecając nam tę usługę, możesz spać spokojnie, ponieważ wszelkie próby podszycia się pod twoją markę zostaną w odpowiednim terminie wychwycone i zaoponowane.

  Zaufaj Naszym Prawnikom!


  Nasi Specjaliści proponują tylko takie rozwiązania, które są korzystne dla Ciebie w ujęciu całościowym, również pod kątem finansowym i podatkowym. Innymi słowy, zaproponujemy Tobie rozwiązania, które generują dla Ciebie jak najniższe koszty, również w zakresie kosztów naszych usług.

  od 89 zł / netto

  Jak to działa?

  1

  Raz w miesiącu sporządzamy dla Ciebie miesięczny raport wskazujący na znaki podobne do twojego znaku towarowego, które zostały opublikowane w Biuletynie Urzędu Patentowego RP, opatrzony komentarzem naszych Specjalistów.

  2

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną w zakresie postępowania sprzeciwowego mającego na celu ochronę Twojego znaku towarowego.

 • Zaufaj Naszym Prawnikom!


  Zanim rozpoczniesz prowadzić działalność pod konkretną marką lub wprowadzisz produkt na rynek, sprawdź czy oznaczenie, którym chcesz się posłużyć, nie koliduje z żadnym innym oznaczeniem już funkcjonującym na rynku. Zapobiegniesz w ten sposób negatywnym skutkom, które wynikną z konieczności zmiany przez Ciebie nazwy w przyszłości. Może się okazać, że cały czas i pieniądze, które zainwestowałeś w promocję swojej marki przepadną i jeszcze dodatkowo będziesz zobowiązany zapłacić odszkodowanie za nieumyślne korzystanie z czyjegoś oznaczenia.

  Nasi Specjaliści proponują tylko takie rozwiązania, które są korzystne dla Ciebie w ujęciu całościowym, również pod kątem finansowym i podatkowym. Innymi słowy, zaproponujemy Tobie rozwiązania, które generują dla Ciebie jak najniższe koszty, również w zakresie kosztów naszych usług.

  od 270 zł / netto

  Jak to działa?

  1 Raport

  Przygotowujemy raport o potencjale rejestrowym oznaczenia jako znak towarowy na terytorium Polski i całej Unii Europejskiej.

  2 Obsługa prawna

  Przekazujemy Tobie informacje o znakach lub oznaczeniach, które mogą zostać uznane za podobne do Twojego oznaczenia.

  3 Wsparcie

  Zapewniamy Tobie pomoc merytoryczną przy modyfikacji nazwy lub logo, tak żeby nadawało się ono do rejestracji jako znak towarowy.

  4 Bonifikata

  Otrzymasz od nas bonifikatę na usługę rejestracji Twojego oznaczenia jako znak towarowy.

Formularz kontaktowy

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lawyer Line sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu podanych danych w celu realizacji Państwa zapytania, przedstawienia oferty Spółki, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez Spółkę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lawyer Line sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu podanych danych w celach marketingowych własnych usług oraz dla monitorowania ruchu na stronie internetowej Spółki (profilowanie).
Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego.

W obu wyżej wymienionych przypadkach, zgoda może być w każdym czasie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanych na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody może nastąpić przez wysłanie e – maila na adres: kancelaria@lawyerline.pl
Lawyer Line sp. z o.o. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe przez czas trwania negocjacji handlowych zmierzających do podpisania umowy (nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia otrzymania przez Państwa oferty handlowej Spółki), a dalej przez czas wykonania umowy, a także przez czas, w którym Lawyer Line sp. z o.o. jest obowiązana do przechowywania dokumentów sprzedaży. Po upływie wskazanych okresów czasu, Państwa dane zostaną przez Lawyer Line sp. z o.o. zanonimizowane i będą przechowywane (przetwarzane) wyłącznie do celów statystycznych.
Administratorem danych osobowych jest Lawyer Line spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 16G/121, 61 – 719 Poznań, wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000689270, NIP: 783 – 17 – 62 – 667.

Administrator danych osobowych nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych, bo nie ma takiego obowiązku prawnego. W sprawie ochrony danych osobowych można się z nim kontaktować wysyłając e-maila na adres: kancelaria@lawyerline.pl.
Top

Kontakt

LAWYER LINE Sp. z o.o.

ul. gen. T. Kutrzeby 16a/105

61-719 Poznań

kancelaria@lawyerline.pl

+48 577 138 800